Jeśli nie lubisz długich lotów samolotem i nie zaplanowałaś jeszcze wakacji … zobacz nasze propozycje na wakacje last minute. Przygotowaliśmy listę najbardziej popularnych kierunków. Włochy, Grecja, Hiszpania czy Chorwacja… każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze Europejskie dziedzictwo jest naprawdę różnorodne. No i do wszytki tych lokalizacji dolecisz za maksymalnie 300 zł. Więc, pakujemy walizki ?


Jeśli nie lubisz długich lotów samolotem i nie zaplanowałaś jeszcze wakacji … zobacz nasze propozycje na wakacje last minute. Przygotowaliśmy listę najbardziej popularnych kierunków. Włochy, Grecja, Hiszpania czy Chorwacja… każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze Europejskie dziedzictwo jest naprawdę różnorodne.
No i do wszytki tych lokalizacji dolecisz za maksymalnie 300 zł. Więc, pakujemy walizki ?

HVAR, Chorwacja

Hawr jest słynny ze względu na swoje naturalne piękno. Wzgórza pokryte lasami sosnowymi, lawendowe pola, gaje oliwne, a to wszystko otoczone lazurowym morzem. Do tego niezwykła gościnność mieszkańców i nieskończone ilości lokalnych knajpek, i mamy urlop idealny.
Nasze rady: Weź samolot do Splitu, a następnie przemieść promem. Nie martw się o finanse, Chorwacja ma bardzo dobre ceny.  Jeśli potrzebujesz dużo rozrywki, czytaj dalej, Hvar jest bardzo spokojną wyspą.

SARDYNIA, Włochy

Sardinia to takie idealne miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne, ciche plaże w połączeniu z gwarnym, eleganckim miastem. Połączenie dwóch światów.

Nasze rady: Sardynia ma najdroższe opłaty za cumowanie łodzi w Europie, weź to pod uwagę, jeśli wybierasz się na jacht. Koniecznie zjedz owoce morza, podobno najlpesze w całych Włoszech. Nawet jeśli znasz włoski, możesz mieć problemy ze zrozumieniem mieszkańców. Na sardynii posługujemy się Sardinian, który do tradycyjnego języka włoskiego jest tylko troszkę podobny.

IBIZA, Hiszpania
Ibiza była najbardziej imprezową wyspą w Europie.. ale to było kilka dobrych lat temu. Teraz wiele się zmieniło, dawni imprezowicze mają już swoje dzieci lub wnuki, a wyspa zmieniła swój charakter. Masz ochotę na zajęcia jogi i spokój ? Jedź na Ibizę. Szukasz fajnej agroturystyki? Jedź na Ibizę. Lubisz wycieczki rowerowe, sport i trekking? Jedź na Ibizę. Masz ochotę na klasyczne wakacje „all-inclusive”? Jedź na Ibizę. Chcesz imprezować do białego rana? Jedź na Mykonos.

Nasze rady: Rezerwuj z dużym wyprzedzeniem, Ibiza jest nadal bardzo zatłoczona w sezonie. Nie pij wody z kranu, a nawet myj zęby wodą z butelki. Sprawdź kalendarz wydarzeń i znajdź coś dla siebie.

MYKONOS, Grecja

Mykonos jest drogie, luksusowe, pełne przepychu i imprez dla “wyższych sfer”. To zdecydowanie najbardziej pożądana Grecka wyspa w tym sezonie. Fantastyczne, prawei puste dzikie plaże oraz najlpesze kluby w Europie. Możesz szaleć na parkiecie, pić szampana lub odpoczywać na plaży, podczas gdy inni jeszcze śpią.

Nasze rady: Nastaw się na to, że z całą pewnością spotkasz gwiazdy ekranu i muzyki. Wybierz hotel z dala od centrum albo zaopatrz się w korki do uszu. Nastaw się na wysokie ceny, ale również na prawdziwe luksusy.

Szukasz pomysłów na wakacje ? Ten artykuł z pewnością Ci się spodoba.

Moda i podróże. Czyli w co się ubrać do samolotu.