Małe dzieci są tak słodkie, że chciałoby się je zjeść. Już sam wygląd dziecięcej twarzyczki wywołuje u większości ludzi ciepłe odczucia. Reagujemy w ten sposób zarówno na widok własnego, jak i cudzego dziecka. 

Małe dzieci są tak słodkie, że chciałoby się je zjeść. Już sam wygląd dziecięcej twarzyczki wywołuje u większości ludzi ciepłe odczucia. Reagujemy w ten sposób zarówno na widok własnego, jak i cudzego dziecka. 

Dziecko wzbudza w dorosłych wrodzone pozytywne reakcje emocjonalne – wzruszenie, sympatię, odruch opiekuńczy. Kiedy zachwycasz się malutką stópką, albo patrzysz wzruszona na śpiące dziecko, odzywa się w Tobie ludzki odruch, który nakazuje chronić wszystko, co małe i bezradne.

Dzieci w szczególny sposób potrzebują naszej miłości. Mimo że nie zawsze potrafią ją nazwać, odczuwają jej potrzebę. Lepiej się czują i rozwijają, kiedy nie brakuje im miłości. Dlatego tak ważne jest, aby dziecko było pewne, że jest kochane.

Szczęśliwym, kochanym i bardzo słodkim dzieckiem jest dwuletni chłopczyk, który zaprezentował swój taneczny talent i rozkochał w sobie każdego. Dobrej zabawy było co nie miara!

Podczas koncertu w Rascal Flatts dwuletni William skradł jedno z najbardziej popularnych show. Muszę przyznać jedno – William to jeden z najsłodszych brzdąców, które zachwycają i rozczulają jednocześnie.

Jive jest popularnym rodzajem tańca, który stał się powszechny w latach 30. XX wieku, głównie dzięki Amerykanom. Fantastyczne wyczucie rytmu ten chłopiec musiał wyssać z mlekiem matki, gdyż oboje rodziców chłopca (Peter i Kristina Stokkebroe) są profesjonalnymi tancerzami. To niesamowite, ile można przekazać dziecku w genach.

Można więc śmiało założyć, że William taniec ma we krwi i czuje się w nim, jak ryba w wodzie. Filmik obejrzało około 33 miliony ludzi na całym świecie. Każdy jest tak samo zachwycony.

A poniżej filmik rodziców zdolnego chłopczyka

Źródło: www.inspiremore.com, macierzynstwo.inspirander.pl, www.mjakmama24.pl, webniusy.com, youtube.com
Zdjęcia: topdycha.pl, inspiremore.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

12-latka olśniła świat! Bez otwierania ust zaśpiewała tak, że będziecie mieć ciarki. Wzruszyła do łez!

Bajka z przesłaniem dla dzieci i dorosłych

CIASTKA ZE SŁONECZNIKIEM – f7kulinarne