Niestety coraz więcej ludzi umiera na raka. Eksperci są zgodni w dwóch sprawach. Po pierwsze rak będzie zabijał coraz więcej ludzi oraz,  a po drugie istnieje owoc, który jest bardzo silnym pogromcą raka, tylko cudowne właściwości są zatajane przez firmy farmaceutyczne, ponieważ nikt nie kupowałby ich cudownych leków.

Niestety coraz więcej ludzi umiera na raka. Eksperci są zgodni w dwóch sprawach. Po pierwsze rak będzie zabijał coraz więcej ludzi oraz,  a po drugie istnieje owoc, który jest bardzo silnym pogromcą raka, tylko cudowne właściwości są zatajane przez firmy farmaceutyczne, ponieważ nikt nie kupowałby ich cudownych leków.

W reguły większość nowotworów dotyczy ludzi starszych. Oczywiście zdarzają się nowotwory wieku dziecięcego i u młodych ludzi, np. chłoniak, białaczka, rak jądra u mężczyzn, czy rak piersi i szyjki macicy u kobiet.

Wśród mężczyzn i kobiet występują różne rodzaje raka. U mężczyzn najczęściej stwierdza się raka płuc, prostaty, jelita grubego, pęcherza moczowego, żołądka, nerek. Kobiety najczęściej chorują na raka piersi, jelita grubego, płuc, trzon macicy, szyjki macicy, jajnika, tarczycy. Rak u młodych przebiega bardzo dynamicznie i bardzo agresywnie.

Rak dotyka coraz więcej osób. Czy to sprawia, że chętniej się badamy?

Niestety nie. Nie mamy nawyków profilaktyki. Nie dość, że się nie badamy to na dodatek nie dopuszczamy do siebie myśli, że zachorujemy. Uważamy, że wszyscy inni zachorują, tylko nie my. Żyjemy w pośpiechu, coraz mniej się ruszamy, nie mamy należytej wiedzy, żeby wyłapać zmiany w naszym ciele, a łatwo można przeoczyć ważne objawy. Zanim się zorientujemy i wybierzemy się do lekarza niestety w większości przypadków jest już za późno.

Na raka umiera ponad 8 milionów osób rocznie. W Polsce rak zabija blisko 100 tysięcy osób, z czego około 94 tysiące umiera w wyniku nowotworów złośliwych.

Ten owoc pomaga w walce z nowotworami

Wielu ekspertów z całego świata twierdzi, że owoc pochodzący z drzewa, które nosi nazwę Guanabana lub Graviola to owoc, który może walczyć z rakiem i jest jego najsilniejszym pogromcą. Stwierdzono, że jest 100000 razy mocniejszy, niż którakolwiek z innych konwencjonalnych metod leczenia raka.

Graviola to owoc, który w ostatnich latach cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników zdrowego odżywiania się, a także medycyny naturalnej

Jest to nisko rosnące drzewo, którego owoce są słodkie i duże, mogą być spożywane na surowo, lub być wykorzystywane w produkcji ciast, napojów itp. Drzewa Graviola rosną w ciepłym klimacie, a jego sok może skutecznie zapobiegać nowotworom. Warto również dodać, że Graviola nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych w porównaniu do chemioterapii.

Te owoce są skuteczne w walce z nowotworami, ale także posiadają wiele innych korzyści zdrowotnych. Owoc ten działa jak antybiotyk – ma właściwości przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze. Graviola może skutecznie leczyć depresję, zaburzenia nerwowe, stres, reguluje poziom ciśnienia krwi.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat, powyżej 20 testów laboratoryjnych wykazało, że ekstrakt z tego owocu skutecznie zabija komórki nowotworowe w przypadku 12 typów nowotworów, m.in. w przypadku raka jajnika, trzustki, piersi, okrężnicy czy prostaty. Składniki znajdujące się w tym owocu hamują wzrost komórek rakowych 10000 razy wydajniej, niż adriamycyna, która jest bardzo popularnym środkiem podczas chemioterapii.

Co najważniejsze, owoc ten nie ma wpływu na zdrowe komórki, niszczy wyłącznie komórki rakowe, w przeciwieństwie do konwencjonalnych metod leczenia raka. Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę…

Źródło: www.dw.com, szokuje.pl
Zdjęcia: curacaochronicle.com, www.store.grinrealnature.com/

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Ta zasypka dla dzieci Johnson & Johnson powoduje raka. Uważajcie na ten produkt!

POLECAM PRZEPIS NA:

SERNIK CZEKOLADOWY NA ZIMNO – f7kulinarne