Kiedyś z przekonaniem można było powiedzieć, że nie wszystko jest na sprzedaż, dzisiaj wiele osób już w to nie wierzy. W XXI wieku, w świecie, w którym zaczynają rządzić dobra materialne, a takie wartości jak rodzina, szacunek spadają na dalszy plan wszystko wywraca się do góry nogami. 

Kiedyś z przekonaniem można było powiedzieć, że nie wszystko jest na sprzedaż, dzisiaj wiele osób już w to nie wierzy. W XXI wieku, w świecie, w którym zaczynają rządzić dobra materialne, a takie wartości jak rodzina, szacunek spadają na dalszy plan wszystko wywraca się do góry nogami. 

Zawsze się uważało, że są pewne rzeczy których nie można kupić, a dokładnie przyjaźni, miłości, więzi rodzinnej, poczucia bezpieczeństwa i zainteresowania u drugiej osoby. Do życia potrzebujemy czegoś więcej, niż pieniędzy i rzeczy, które można za nie kupić. Jednak pewien milioner uważa inaczej.

Benjamin Slade, 70-letni milioner w Wielkiej Brytanii swoją ofertę kieruje do wszystkich kobiet z całego świata. Mężczyzna bez mrugnięcia okiem odda cały swój majątek, jeśli kobieta urodzi mu dziecko bądź dzieci.

Jakiś czas temu milioner rozstał się ze swoją o 20 lat młodszą żoną. Powód był dosyć nietypowy – milioner uznał, że kobieta jest zbyt stara i nie może mu urodzić już dzieci.

Mężczyzna nie rozpaczał za długo, od razu postanowił poszukać dla siebie młodszej partnerki. Nie interesuje go ani wykształcenie, ani status ekonomiczny, ani pochodzenie przyszłej matki jego dziecka. Jedyne czego milioner oczekuje to to, żeby kobieta była młoda, wysoka, zdrowa i gotowa do rodzenia mu dzieci. Jeśli tak się stanie, Benjamin swoją wybrankę obsypie złotem i czym tylko będzie chciała.

Sam zapewnia, że pomimo 70. na karku wciąż jest pełen wigoru i jest zdolny do zapłodnienia. Sam bardzo dba o swoje zdrowie i tego także oczekuje od swojej przyszłej partnerki. Przestrzega specjalnej diety, która ma zapewnić mu płodność.

Matka jego dziecka zamieszka z nim w pięknym XII-wiecznym zamku ze służbą i już nigdy nie będzie musiała ani pracować, ani martwić się o swój dobrobyt. Nigdy nie pobrudzi sobie rąk jakąkolwiek pracą.

Przejść etap nie będzie łatwo, bowiem selekcją zajmują się eksperci wybrani przez milionera. Został do tego stworzony specjalny zespół, na czele oczywiście jest sam milioner.

No cóż… kobieta, która ma dwie lewe ręce, nigdy nie chciała pracować, tylko żyć jako bogata żona milionera – świat swoi otworem, milioner w Wielkiej Brytanii czeka na Ciebie.

Ja pozostaję przy swoim zdaniu, że ludzie bogaci bardzo często są samotni, znudzeni życiem. Kolejną sprawą jest fakt, że nie da się kupić uczuć. Nawet przy najlepszych chęciach nie polubi się ani nie pokocha kogoś za pieniądze. Mamona, szczególnie w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebna i jest bardzo pomocna w osiąganiu szczęścia, jednak nie da się wszystkiego kupić, co jest do szczęścia potrzebne.

Zaślepienie pomnażaniem majątku sprawia, że ludzie uważają, że wszystko na tym świecie jest do kupienia i ma swoją cenę i żywym przykładem jest na to milioner Benjamin Slade. Posiadanie wielkich ilości pieniędzy nie gwarantuje człowiekowi wszystkiego. Bezcenna jest przecież miłość, przyjaźń, ciepło i tych wartości nie da się kupić.

Źródło: fakt.pl
Zdjęcia: www.maunselhouseweddingsandevents.blogspot.com, www.llnyc.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

CZY PIENIĄDZ NISZCZY W CZŁOWIEKU UCZUCIA WYŻSZE?

POLECAM PRZEPIS NA REWELACYJNĄ FASOLKĘ PO BRETOŃSKU