Dziś reprezentacja Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 rozegra przedostatni mecz z Armenią w Erywaniu. W niedzielę Polaków czeka natomiast spotkanie z Czarnogórą. Gdzie można obejrzeć mecz?

Dziś reprezentacja Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 rozegra przedostatni mecz z Armenią w Erywaniu. W niedzielę Polaków czeka natomiast spotkanie z Czarnogórą. Gdzie można obejrzeć mecz?

Polska ma już za sobą osiem meczów eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Sześć z nich zakończyła się dla Polaków zwycięstwem, jeden – ubiegłoroczny z Kazachstanem – remisem oraz jeden – z Danią – porażką. Polska nadal jest liderem swojej grupy. Tuż za nami znajduje się Dania, zaś miejsce niżej – Czarnogóra.

Już za niecałe dwie godziny na stadionie Hanrapetakan w stolicy Armenii, Erywaniu, reprezentacja Polski rozegra mecz z zespołem z Armenii. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18.00, będzie można oglądać w telewizji Polsat i Polsat Sport oraz w Internecie – na platformie Ipla (dostęp od 14,90 zł).

A w niedzielę 8 października Polacy zagrają kolejne spotkanie. Mecz z Czarnogórą na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się o godzinie 18.00. Będzie go można śledzić ponownie w telewizji na kanałach Polsat oraz Polsat News, a także w sieci – w serwisie Ipla.

Biało-czerwoni są faworytami dzisiejszego starcia, choć możemy spodziewać się walki Armenii do samego końca. Wystarczy przypomnieć sobie spotkanie obu zespołów w Warszawie, kiedy udało się wygrać dopiero po bramce w ostatniej akcji meczu, a goście także mieli swoje okazje, by wyjść na prowadzenie – mogliśmy mówić o sporym szczęściu w tamtym spotkaniu.

Co ciekawe, w Erywaniu nie wygraliśmy jeszcze nigdy. Grała tam reprezentacja prowadzona przez Jerzego Engela, a także zespół dowodzony przez Leo Beenhakera, ale nie udało im się przywieźć do Polski trzech punktów. Będziemy liczyli na odczarowanie złej passy, szczególnie w kluczowym momencie eliminacji do mundialu w Rosji – ten tydzień jest najważniejszym tygodniem całych eliminacji.

Źródło: www.rmf.fm, www.gol24.pl. Zdjęcia: www.facebook.com/events, warszawa.eska.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Grzegorz Krychowiak wrócił do gry i zbiera dobre noty, są z niego zadowoleni

GRZYBKI MARYNOWANE NA ZIMĘ – f7kulinarne